„Zwierzynieckie debiuty 2018” – WYNIKI

23 kwietnia odbyły się przesłuchania w konkursie wokalno-tanecznym „Zwierzynieckie debiuty 2018”, organizowanym przez Klub Kultury Przegorzały.

W 3 grupach wiekowych i w dwóch kategoriach – TANIEC i WOKAL zaprezentowało się w sumie 25 uczestników.

W Komisji Konkursowej zasiedli:
Olga Sewiłło
Klaudia Szczepańska
Stefano Greco
Roxane Girin
Raphaël Beaufils
Lídia Bonet – wolontariusze Wolontariatu Europejskiego w programie Erasmus+ 2018

I to właśnie ich decyzją, nagrody w Konkursie zdobywają:

 

I – 3 do 6 lat

Kategoria TANIEC

I miejsce: Zespół „Krakowskie Smoczusie” (Samorządowe Przedszkole nr 5)

II miejsce: Zespół „Kryspinowskie Rokiczanki” (Szkoła Podstawowa w Kryspinowie)

III miejsce: Zespół „Big Tigers” (Mała Akademia – Przedszkole Językowo – Artystyczne w Liszkach)

III miejsce ex equo: Zespół „Tańczące Kotki Pani Dorotki” (Szkoła Podstawowa nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Kaszowie)

 

Kategoria WOKAL

I miejsce: Aleksandra Poprawa (Samorządowe Przedszkole nr 78 „Leśne Skrzaty”)

II miejsce: Krzysztof Sobieraj – Jakubiec (Samorządowe Przedszkole nr 78 „Leśne Skrzaty”)

III miejsce: Zespół „Big Tigers” (Mała Akademia – Przedszkole Językowo – Artystyczne w Liszkach)

 

II – 7 do 12 lat

Kategoria TANIEC

I miejsce: Zespół „Star Dance” (Szkoła Podstawowa w Kryspinowie)

II miejsce: Zespół „Małe Gwiazdki” (Szkoła Podstawowa im. Jana Długosza w Piekarach)

 

Kategoria WOKAL

I miejsce: Hanna Olszak (Prywatna Szkoła Salwator)

II miejsce: Olivia Andrews (Prywatna Szkoła Salwator)

III miejsce: Zuzanna Knez (Szkoła Podstawowa  im. Jana Długosza w Piekarach)

 

III – 13 do 16 lat

Kategoria WOKAL

I miejsce: Duet Martyna Cieślak i Weronika Tuszyńska (Szkoła Muzyczna Mozart)

II miejsce: Blanka Hodurek (Krakowska Fundacja Sztuki)

III miejsce: Wiktoria Kuzar (Klub Kultury Przegorzały)

 

Gratulujemy zwycięzcom!
Gala Wręczenia Nagród oraz koncert finałowy laureatów odbędzie się 18 maja (piątek) o godz. 18:00 w Klubie Kultury Przegorzały.
Zapraszamy!