dzień otwartych drzwi, sobota 13 września

Klub Kultury Przegorzały zaprasza wszystkie dzieci wraz z rodzicami na Dzień Otwarty. W sobotę 13 września w godzinach od 10:00 do 12:00 nieodpłatnie będzie można spotkać się z instruktorami, wziąć udział w lekcjach pokazowych, zapoznać się z ofertą Klubu i zapisać się na zajęcia. Przyjdźcie i posmakujcie zajęć LABORATORIUM MULTIMEDIALNEGO, podczas których komputer i aparat cyfrowy pokażą się w zupełnie nowej odsłonie. Na spotkaniu z instruktorem od ZAJĘĆ TEATRALNYCH będzie można sprawdzić swoje zdolności aktorskie i wokalne , jak również zobaczyć przykładowe ćwiczenia i zabawy zajęć MATPLANETY . A nasza nowa instruktor od zajęć gimnastycznych z elementami AKROBATYKI przedstawi dzieciom możliwości tych nowych zajęć.

 

Rekrutacja na zajęcia stałe w nowym roku kulturalnym już rozpoczęta. Będziemy w tym roku kontynuować zajęcia które znacie i lubicie. Wzbogacimy też naszą ofertę również o kilka nowości: story, songs & rhymes czyli piosenki i rymowanki w języku angielskim dla najmłodszych, naukę gry na skrzypcach, zajęcia gimnastyczne z elementami akrobatyki, warsztaty kreatywnego szycia czy balet dla najmłodszych. Nowości dla dorosłych to „Atak na brzuch” czyli zajęcia fitness ukierunkowane w szczególności na osiągniecie pięknej talii, oraz nowe zajęcia plastyczne na Bielanach.

Szczegóły w zakładkach dla dzieci, dla młodzieży i dla dorosłych a także w cenniku.  Pełna oferta dostępna jest również w harmonogramie zajęć.

Zapisy na zajęcia Małej Akademii Plastycznej przyjmuje osobiście artysta plastyk Ewa Marlewicz  od 8 września. Zapisy na zajęcia szkole na Bielanach odbędą się w dniach 15, 16 i 17 września 2014r w godzinach od 12:00 – 18 :00  w Szkole Podstawowej nr.48, sala nr 8.