SQUASH4YOU

Squash4You jest sponsorem nagród w Turnieju Ulic, który odbędzie się w ramach Dnia Przegorzał 10 czerwca 2017. Nagrody dla zwycięzców turnieju to 10 voucherów dla 2-4 osób na 1h  gry w squasha lub badmintona w wybranym obiekcie firmy oraz w wybranych godzinach (pon-pt: 9-16, sb i nd: 14-17). Wartość 1szt to 50zł.

Squash4You to wyjątkowe miejsca wymyślone i stworzone przez pasjonatów squasha. W dwóch lokalizacjach CENTRUM (ul. Księcia Józefa 54a, przy Moście Zwierzynieckim) oraz PÓŁNOC (ul. Nad Strugą 7, przecznica od al.29listopada) znajdziecie łącznie 12 certyfikowanych kortów squashowych amerykańskiej firmy McWIL wykorzystywanych do rozgrywek zawodowego squasha na całym świecie.

SQUASH4YOU

Squash4You to nie tylko squasha, ale także: badminton (klub Centrum), tenis stołowy, siłownia i centrum treningu personalnego (klub Północ) oraz sauna, kącik fitness, masaż (oba kluby).

Profesjonalna obsługa Klubu w postaci recepcjonistów i trenerów sprawi, że zarówno zawodowcy, jak i osoby mające pierwszy kontakt ze squashem uzyskają pomoc i odpowiedzi na wszelkie pytania.