Nasze nowości!

Sprawdźcie jakie zajęcia przygotowaliśmy dla was w tym roku. Wszystkie zajęcia grupowe rozpoczną się w październiku, po zrekrutowaniu grup.
Zajęcia indywidualne rozpoczną się we wrześniu po ustaleniu z instruktorem.
Pełna oferta zajęć znajduje się w zakładkach nasza oferta dla dzieci, dla młodzieży i dla dorosłych w cenniku jak również w harmonogramie zajęć.

Na Bielanach rehabilitacja (18:40-19:25) i aerobik (19:25-20:10) rozpoczynają się już w dniu 1 września.

NOWOŚCI w roku kulturalnym 2015/2016

ferie 039

TEATR LALKI I TEATR CIENI grupa 5-8 lat
Warsztaty dzięki którym uczestnicy rozwijają również zdolności manualne. Podczas warsztatów w pracowni plastycznej mają szanse stworzyć własne kukiełki, lalki teatralne bądź cieniowe, a następnie przez ich animację, kreować bajkowe obrazy teatralne. Istotny w warsztacie jest proces tworzenia lalki, a następnie jej ożywiania, nadawania charakteru oraz oczywiście zabawa nieskończonymi możliwościami wyobraźni.
Zajęcia we wtorki, koszt 20 zł/zajęcia, odpłatność kwartalna
godzina 16:30-17:30

 

czarodzieje2

WARSZTATY AKTORSKIE grupa 8-12 lat
Warsztaty teatralne, które zawierają wszystkie podstawowe umiejętności składające się na pracę aktora. Poprzez zabawę i różnego typu zadania aktorskie, dzieci mają okazję zwiększyć świadomość ciała, świadomość swojej obecności na scenie, uczą się pracy w grupie oraz odpowiedzialności za nią, realizowane będą ćwiczenia pantomimiczne, warsztat głosowy, warsztat ruchowy, warsztaty z improwizacji scenicznej.
Zajęcia we wtorki, koszt 20 zł/zajęcia, odpłatność kwartalna
godzina 17:30-18:30

 

mapa_hiszpaniaJĘZYK HISZPAŃSKI – KONWERSACJE klub „fans español”
Nieodpłatne
konwersacje z języka hiszpańskiego z native speaker przeznaczone dla młodzieży i dorosłych posiadających minimum podstawową znajomość języka.
zajęcia w środy, składka na klub „fans español” 50 zł/kwartał 

 

 

 

 

 

IMG_2173TANIEC-CIAŁO-STRECHING DLA DOROSŁYCH
Zajęcia dla młodzieży i dorosłych, których tematem jest świadomość ciała- elementy tańca współczesnego oraz  stretching. Grupa stworzona idealnie dla osób, które pragną zadbać o swoje dobre sampoczucie za pomocą kreatywnych zajęć ruchowych. Lekcja będzie składać się z ćwiczeń rozciągających, oraz wzmacniających, z ćwiczeń z wykorzystaniem wyobraźni ruchowej, a także ćwiczeń wprowadzających do podstaw techniki tańca współczesnego.
zajęcia raz w tygodniu, czwartki 19:00-20:30, koszt 20 zł, odpłatność miesięczna

 

strefa rodzica logo przegorzały (1)STREFA RODZICA 
Nieodpłatne spotkania, warsztaty, zajęcia rodzinne prowadzone przez wykwalifikowaną grupę specjalistów z różnych dziedzin. Rodzice będą mieli okazję do spotkań m.in. z psychologiem, pedagogiem, położną, rehabilitantką, czy dietetykiem. Oprócz konsultacji specjalistycznych będą odbywały się zajęcia angażujące całe rodziny, propagując wspólne spędzanie czasu, ucząc twórczego podejścia do zabawy i sprzyjając rozwojowi umiejętności interpersonalnych. W sąsiednim pomieszczeniu zostanie utworzony kącik zabaw dla dzieci prowadzony przez animatorkę.
spotkania w czwartki lub soboty przed południem 

 

 

IMG_3782MULTIMEDIALNY ZWIERZYNIEC
Nieodpłatne zajęcia dla  pasjonatów nowoczesnych technologii. W programie fotografia cyfrowa, komputerowa obróbka zdjęć, grafika komputerowa i wektorowa, prezentacja multimedialna, montaż obrazu video, film animowany i eksperymenty filmowe.
Zajęcia we wtorki
seniorzy 19:00-21:00 lub 14:00-16:00
dzieci 16:00-18:00 lub 17:00-19:00 
w terminie 6.10 – 22.12 zajęcia w Przegorzałach  i w terminie 7.01.2016-7.04.2016 w Bielanach NIEODPŁATNE w ramach projektu Budżetu Obywatelskiego Multimedialny Zwierzyniec, ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

 

NutyKURS UMUZYKALNIAJĄCY
Celem zajęć jest zapoznanie się z podstawami teorii muzyki, kształcenia słuchu, a także rytmiki. Kurs kierowany jest dla wszystkich, którzy uczą się gry na instrumentach, śpiewają i chcą poznać głębiej tajniki teorii muzyki. Zajęcia te pozwolą rozwinąć uczniom swoje umiejętności w zakresie czytania nut, zasad harmonii i rytmu muzycznego, a także kształcenia słuchu.
Zajęcia w poniedziałki 19:15 – 20:00, koszt 15 zł/zajęcia, odpłatność kwartalna