Nasi Seniorzy

Seniorze, jeśli nie wystarcza ci działka i opieka nad wnukami. Jeśli chcesz dać z siebie więcej, podzielić się doświadczeniem, spotykać nowych ludzi, czuć się aktywnym i potrzebnym zapraszamy Cię do udziału w naszych projektach, warsztatach i spotkaniach:

IMG_2567Aktywni 50+

Zapraszamy na nieodpłatne spotkania, które odbywają się cyklicznie w szkole podstawowej nr 48. Spotkania służą rozwojowi i integracji jak również rekrutacji aktywnych seniorów-wolontariuszy chętnych do rozwijania działań dla seniorów na Bielanach, oraz zdefiniowaniu potrzeb społeczności lokalnej seniorów na Bielanach.

Program spotkań Aktywni 50+

 

ocalić od zapomnienia„Ocalić od zapomnienia”

Klub kultury Przegorzały pragnie zaprosić mieszkańców do projektu w ramach Programu „Archiwa społeczne w Polsce”, który polega na opracowaniu i digitalizacji zasobów kultury i dziedzictwa  narodowego, w szczególności wspomnień, zdjęć i dokumentów znajdujących się w prywatnych archiwach mieszkańców oraz udostępnienie zebranych zasobów za pośrednictwem Internetu. Pierwsze materiały na temat Przegorzał znajdują się w zakładce: Ocalić od Zapomnienia