nasza Strefa Rodzica

Strefa Rodzica to nieodpłatne spotkania, warsztaty, zajęcia rodzinne prowadzone przez wykwalifikowaną grupę specjalistów z różnych dziedzin. Rodzice będą mieli okazję do spotkań m.in. z psychologiem, logopedą, pedagogiem, położną, rehabilitantką, czy dietetykiem. Oprócz konsultacji specjalistycznych będą odbywały się zajęcia angażujące całe rodziny, propagując wspólne spędzanie czasu, ucząc twórczego podejścia do zabawy i sprzyjając rozwojowi umiejętności interpersonalnych.
„Strefa Rodzica” jest realizowana dzięki dofinansowaniu Urzędu Miasta Krakowa.

Zajęcia finansowane przez Gminę Kraków, koszt 1 zł

 


Wszystkie spotkania zaczynają się o godzinie 10:30.

Harmonogram najbliższych zajęć:

 

STREFA RODZICA
LISTOPAD 2018

Wszystkie spotkania zaczynają się o godzinie 10:30.

Harmonogram najbliższych zajęć:

Czwartek 8 / 11 – Taniec z niemowlakiem

Zapraszamy na „taniec z niemowlakiem”. Zajęcia poprowadzi Olga Ogar, absolwentka Szkoły Baletowej w Krakowie, założycielka Studia Artystycznego POINT. Od 10 lat prowadzi zajęcia taneczne dla dzieci, a od zeszłego roku także dla mam swoich uczennic. Tym razem, wraz ze swoim rocznym synkiem, poprowadzi zajęcia dla mam i tatusiów z niemowlakami. Zapraszamy na odrobinę ruchu ze swoim maluchem! Zajęcia zostaną dostosowane do cierpliwości małych uczestników i możliwości ruchowych mam. Serdecznie zapraszamy na wspólnie spędzony czas przy akompaniamencie przemiłej muzyki.

Prowadzenie: Olga Ogar. Studio Point

Klub Kultury Przegorzały
Wstęp 1 zł

 

Środa 14 / 11 –  Kreatywne zamieszanie

Okazja do eksperymentów z makaronem o różnych kształtach, który można zabarwić za pomocą barwników spożywczych, a także możliwość zawijania ugotowanego makaronu spaghetti na różne sposoby.

Przewidujemy dużo zabawy dla dzieci i opiekunów, która jednak może pozostawić ślady na ubraniach. Prosimy o przygotowanie odzieży na zmianę!

Prowadzenie: Jolanta Bik

Klub Kultury Przegorzały
Wstęp 1 zł

 

Czwartek 15 / 11 – CONTAKIDS

Zajęcia „CONTAKIDS”, podczas których poprzez fizyczny kontakt, pracę z ciałem i ruchem, rodzice i dzieci rozwijają nową formę komunikacji, która sprawia radość obojgu. Dzieci zwiększają swoje umiejętności motoryczne i pewność siebie, a ich rodzice stają się bardziej ufni wobec siebie i swoich dzieci.

Prowadzenie: Anna Wańtuch

Klub Kultury Przegorzały
Wstęp 1 zł

 

Czwartek 22 / 11 – Jesienna bomba witaminowa

Jak naładować dzieci witaminami do maksimum, zanim przyjdzie sroga zima. Warsztaty przyrządzania kolorowych, owocowych smoothie wraz z degustacją.

Prowadzenie: Paulina Jamrozik – Poradnia Dietetyczna MEDIS

Klub Kultury Przegorzały
Wstęp 1 zł

 

Środa 28 / 11 – W rytmie bliskości. Zuzanna Dudek

Głośne śpiewy i ciche kołysanki, szalone tańce-wygibańce, ale też uspokajające bicie serca mamy, mocne kroki taty, a nawet monotonne buczenie pralki – muzyka jest wszędzie! Podczas warsztatów będziemy szukać jej zarówno w rodzinnej codzienności, jak i w nieco dalszych rejonach. Na własnej skórze (dosłownie!) przekonamy się, jak pomaga ona w tworzeniu bliskiej relacji z dzieckiem. Nie wierzysz, że muzyka może być wyjątkowym sposobem komunikacji? Przyjdź na warsztaty i przekonaj się sam.

Prowadzenie: Zuzanna Dudek

Klub Kultury Przegorzały
Wstęp 1 zł

 

Czwartek 29 / 11 – Pozytywna komunikacja z dzieckiem

Spotkanie z mamą, psychologiem, autorką bloga „Mama Daje Radę” i książki dla dzieci o przygodach Lamy Lenki. Rozmowom o praktycznych kwestiach wychowania dzieci towarzyszyć będą autorskie animacje dla dzieci.

Prowadzenie: Patrycja Filak

Klub Kultury Przegorzały
Wstęp 1 zł

 

ZAPRASZAMY!

Wstęp na wszystkie zajęcia: 1 zł – osoba dorosła, dzieci – wstęp wolny.