Nasza oferta

IMG_0085„Wszystkie dzieci rodzą się artystami. Sztuka polega na tym, by pozostać nimi do końca życia”. Słowa, które wypowiedział mistrz  Pablo Picasso, są dla nas najważniejszym wektorem działań.

Zajęcia i imprezy naszego Klubu Kultury Przegorzały nakierowane są na jakość i dobrą zabawę a równocześnie dumę i szacunek dla pracy każdego naszego artysty.

Nasz Klub Kultury –  filia Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki położony jest na Zwierzyńcu w Przegorzałach, niezwykle pięknej dzielnicy Krakowa, u stóp Lasku Wolskiego.

Prowadzimy zróżnicowane zajęcia popołudniowe dla wszystkich grup wiekowych. Aktywizujemy seniorów i wspieramy rozwój dzieci i młodzieży. Animujemy również społeczność lokalną, udowadniając że wartościowe wydarzenia artystyczne nie dzieją się wyłącznie w centrum miasta. Dysponujemy nowoczesnym budynkiem, w pełni przystosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo, oraz wykwalifikowaną, młodą i dynamiczną kadrą.

miejscePosiadamy certyfikat konkursu „miejsca przyjaznego maluchom” i list gratulacyjny „miejsca przyjaznego seniorom”.
Nasze zajęcia Małej Akademii Plastycznej i Wytwórni Filmowej były nominowane do nagrody „Słoneczniki”, przyznawanej przez portal Czas Dzieci.

rada dzielnicy VII poziomNasza działalność wspierana jest finansowo przez Dzielnicę VII