Konkurs plastyczny „Twoje miasto” – wyniki konkursu i rozdanie nagród, 8 grudnia 2017, godzina 17:00


Przyznaliśmy nagrody w konkursie „Twoje Miasto”, lista nagrodzonych osób znajduje się poniżej. Prace będzie można oglądać w naszym klubie od środy 15 listopada do piątku 8 grudnia.

Zapraszamy na finisaż wystawy „Twoje miasto”, który odbędzie się w piątek 8 grudnia 2017 r. o godzinie 17:30. W programie przewidzieliśmy rozdanie nagród i warsztaty plastyczne inspirowane tematyką konkursu. Zapraszamy serdecznie wszystkich nagrodzonych i uczestników konkursu.

Prac nie odsyłamy pocztą.

Protokół jury konkursu

W dniu 10.11.2017  jury w składzie: Alicja Szpot, Ewa Marlewicz, Olga Sewiłło i Mariusz Brząkalik wyłoniło zwycięzców konkursu plastycznego „Twoje miasto” polegającego na wykonaniu malarską techniką pracy plastycznej, której inspiracją było miejsce zamieszkania.

Na konkurs do dnia 7 listopada 2017 wpłynęło 307 prac plastycznych. 56 z nich nie zostało zakwalifikowanych do konkursu, ze względu na: zbyt mały format (36 prac), nieregulaminową technikę wykonania (2 prace), za duży format (18 prac).

W przypadku nieodebrania nagród lub dyplomów w trakcie finisażu, zapraszamy po odbiór osobisty w dniach 10-22 grudnia (z wyjątkiem weekendów).


Sponsorzy nagród (kliknięcie w logo spowoduje przeniesienie na stronę sponsora):

Biuro tłumaczeń Language Link zapewnia profesjonalne tłumaczenia przysięgłe i zwykłe, pisemne i ustne we wszystkich językach, a takżę obsługe konferencji i spotkań biznesowych oraz wynajem sprzętu. Tłumaczenia realizowane są przez zespół tłumaczy z wykształceniem filologicznym, wieloletnim doświadczeniem translatorskim i specjalistyczną wiedzą z różnych branż. Zawsze rzetelnie i terminowo.Prywatny Żłobek Cioci Ani w Krakowie to przyjazne miejsce dla dzieci w wieku od 5 miesięcy do 3 lat. Tutaj maluszki spędzają czas na różnorodnych rozwojowych zabawach w towarzystwie rówieśników, pod okiem wykwalifikowanych pedagogów. Żłobek zapewnia atrakcyjne zajęcia, troskliwą opiekę i pyszne jedzenia, zaplanowane przez dietetyka. To miejsce idealne dla dzieci.Krakowska Grupa Ratownicza – To stowarzyszenie wykwalifikowanych ludzi specjalizujących się w ratownictwie medycznym. KGR oferuje szkolenia i kursy pierwszej pomocy przedmedycznej, zabezpieczenie medyczne imprez oraz prywatny transport medyczny. Kraków – Polska – Europa


Studio Strong House oferuje efektywne i bezpieczne treningi personalne siłowe, purazowe, crossfit, medyczne, odchudzające i wiele innych dla osób w każdym wieku. Zajęcia odbywają się w klimatyzowanych i sterylnych salach pod okiem wykwalifikowanych trenerów osobistych. Plan i tempo ćwiczeń dostosowywane są do indywidualnych preferencji Klienta.Gabinet stomatologiczny Dent Kraków oferuje bezbolesne zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej, implantologii, ortodoncji, protetyki oraz wielu innych. Leczenie odbywa się w komfortowych i nowoczesnych salach pod okiem doświadczonych stomatologów. Pacjenci mogą umówić się na bezpłatne konsultacje.


Szkoła Programowania Gregory & Monsters – Kreatywność w programowaniu jest równie ważna jak w malarstwie. Wsparcie młodych, otwartych umysłów, by mogły rozwijać się i w przyszłości być może rozpocząć naukę programowania w akademii programowania Gregory & Monsters to fundament działalności firmy.


 

Profesjonalny sklep internetowy z przyborami i narzędziami do kaligrafii. Ciekawa oferta dla ludzi kreatywnych, tworzących niebanalne projekty. Sklep posiada stalówki, obsadki, tusze, atramenty oraz inne akcesoria renomowanych i cenionych na świecie producentów. W zależności od wymagań przybory dostępne pojedynczo oraz w gotowych zestawach.


Hostel Folklor oferuje tanie noclegi w dogodnej lokalizacji blisko centrum. Do wyboru komfortowe pokoje z publiczną lub prywatną łazienką, wygodnym łóżkiem, TV oraz bezpłatnym dostępem do Wi-Fi. Oferta dostosowana zarówno na jednoosobowy jak i rodzinny pobyt. Hostel zatrudnia miły i doświadczony personel doskonale władający językami obcymi.