EKOlokacja

W ramach projektu EKOlokacja Klub kultury Przegorzały zaprasza na nieodpłatne warsztaty:

EKOANIMACJE – warsztaty plastyczno-filmowe,  podczas których stworzymy animowany film o recyklingu i artystyczną instalację ze szkła i puszek. Warsztaty dla dzieci 8+ odbędą się w dniach 22,29,30,31 grudnia. Gala finałowa podczas której odbędzie się prezentacja utworu odbędzie się 25 stycznia 2015 w Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki.   informacje szczególowe i zapisy na Ekoanimacje

EkoMusic – warsztaty ekologiczno-muzyczne, podczas których stworzymy instrumenty muzyczne z recyklingowanych materiałów i wykonamy na nich fantastyczne utwory. Koncert podczas którego odbędzie się prezentacja utworu odbędzie się 25 stycznia 2015 w Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki.
Warsztaty  dla uczniów szkoły podstawowej nr 48, odbywają się w dniach 3,10,17 grudnia

Recyklingomania – warsztaty przyrodnicze ze Szkiełkiem i Okiem, podczas których dowiemy się czy każdy śmieć jest odpadem i czy nasze wnuki znajdą nasze śmieci, odbędziemy też wirtualny spacer po sortowni odpadów.
Warsztaty  dla uczniów szkoły podstawowej nr 48, odbywają się w dniu 5 grudnia

Warsztaty, będące częścią projektu EKOlokacja, dzięki dofinansowaniu przez firmę KOBA Organizacja Odzysku S.A. są nieodpłatne.
Więcej na temat projektu EKOlokacja. 

eko_male    Akcja edukacyjna – zadbaj o swoje środowisko na co dzień!