Akcja lato 2016 w terminach 27.06-15.07

BRAK MIEJSC NA NASZE WARSZTATY

BAJKOWE LATO: Aktywne warsztaty artystyczno-kulturalne dla dzieci 6-10 lat, rozbudzające ducha młodego odkrywcy i artysty. Tematem tegorocznych wakacji będą bajki na łatwe i trudne tematy.

WYTWÓRNIA FILMOWA: Eko-Animacje warsztaty  dla uczestników 10-16 lat poświęcone produkcji filmu tworzonego przez uczestników, prowadzone przez graficzkę i autorkę filmów animowanych Katarzynę Agopsowicz. Zajęcia będą prowadzone po raz pierwszy również w szkole podstawowej na Bielanach…

Tematem Eko-animacji będzie krakowski smog. Projekt wspiera Stowarzyszenie Projekt Kraków oraz Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska.

MARATON MALARSKI: Warsztaty plastyczne dla dzieci i młodzież  6-15 lat podczas którego przygotowywać będziemy pace na krajowe i międzynarodowe konkursy malarskie.

POKAZ FILMU CHŁOPIEC I ŚWIAT pokaz dla dzieci nominowanego do Oscara filmu Alêgo Abreu.  Film prezentujemy w ramach projektu  Festiwal Filmów Edukacyjnych  realizowanego we współpracy z francuską  organizacją Centres d’Entraînement aux Méthodes d’Education Active (CEMEA). W ramach projekcji odbędzie się  warsztat dotyczący tematyki filmu, prowadzony przez Jeanne Frommer z CEMEA.

WARSZTATY SZKIEŁKO I OKO: warsztaty naukowo przyrodnicze, które tradycyjnie organizujemy podczas wakacji w szkole podstawowej nr 48 dla jej uczniów. Zapisy w szkole.

oferujemy opiekę w godzinach 8:00-17:00
Więcej szczegółów w zakładce Akcja Lato 2016