29 września – finisaż wystawy Bronowickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Sztuk Wszelakich

Bronowickie Stowarzyszenie Przyjaciół Sztuk Wszelkich w Krakowie działa na rzecz ochrony i rozwoju kultury i sztuki polskiej, zachowania tradycji narodowych, regionalnych (Bronowice).

BSPSW pomaga artystom różnych technik i gatunków poprzez organizowanie wystaw malarskich, wernisaży, spotkań autorskich, koncertów, wieczorów poetycko- muzycznych, warsztatów plastycznych, spotkań integracyjnych i plenerów. Stowarzyszenie powstało w 1999 roku z inicjatywy Radnych Dzielnicy VI skupionych w Komisji Kultury Rady. Działalność Stowarzyszenia cieszy się popularnością, o czym świadczy wzrastająca liczba jego członków. Stowarzyszenie organizuje rocznie 10-12 wystaw indywidualnych oraz zbiorowych oraz wieczory przy Świecach. Prowadzi również działalność wydawniczą.

 

 

Zapraszamy serdecznie na finisaż, odbywającej się aktualnie u nas wystawy stowarzyszenia, który odbędzie się 29 września o godzinie 17:00. Wydarzenie jest połaczone z prezentacją projektu „Ocalić od zapomnienia” i koncertem pianistycznym naszego nowego instruktora gry na instrumentach klawiszowych – Andrieiya Chrabovskiego.

 

W trakcie wieczoru będziemy chcieli także poznać Państwa opinie na temat tego w jaki sposób wyobrażacie sobie zagospodarowanie skweru przy naszym klubie.

Do zobaczenia!